Grozs

3D PRINTĒŠANA UN 3D MODELĒŠANA

3D PRINTĒŠANA UN 3D MODELĒŠANA

Vai mēs sniedzam 3D printēšanas pakalpojumu?  

Jā, pie mums var izprintēt dažādas plastmasas detaļas. Pieteikums rakstāms brīvā formā epastā vai arī caur mūsu kontakta formu. 


Kas nepieciešams, lai izmantotu mūsu 3D printēšanas pakalpojumu? 

1. Jums ir gatavs 3D datormodelis .STL vai .OBJ formātā, kuru atsūtāt mums uz epastu ar īsu aprakstu par vēlamo rezultātu, kā ekspluatēs detaļu utt. Idejas 3D datormodeļiem var smelties arī dažādos interneta resursos, piem., https://thingiverse.com vai https://pinshape.com/ .

2. Jums nav gatava 3D datormodeļa, bet ir rasējums vai detaļa, kuru vajag nokopēt, tad ir jāveic detaļas modelēšana. 


Cik maksā 3D printēšanas pakalpojums pie mums?

Piedāvājam printēšanu ar dažādām plastmasām, kuru piemeklējam individuāli katra klienta situācijai. Cena LPD tehnoloģijas printēšanai ir 10-16 eur/h, bet UV LCD tehnoloģijā 20 eur/h, bez PVN. Uzzināt, cik stundas printēsies Jūsu modelis varēs tikai tad, kad mums būs Jūsu detaļas 3D datormodelis, kā arī būsim vienojušies par printēšanas iestatījumiem.

Kā piemēru var minēt 50x50x50mm kubu, kuru var izprintēt par 15 eur ar Z-ULTRAT materiālu, 10% pildījumu un 0,29mm slāņa biezumu. Savukārt printējot to no Z-ULTRAT materiāla ar 80% pildījumu un 0,09mm slāņa biezumu cena jau būs 144 eur. Jāsaprot, ka pirmajā printēšanas piemērā kubs būs neizturīgs uz mehāniskām slodzēm, derēs tikai vizualizācijai, pie tam virsma būs jūtami raupja. Visdrīzāk mūsu pirmā rekomendācija būtu printēt ar iestatījumiem kaut kur pa vidu starp šīm galējībām, bet katrs gadījums ir ļoti individuāls un risināms privātā dialogā. 


Kā veikt detaļas modelēšanu un cik tas maksā?

Kopā noskaidrosim visas modelēšanas nianses un izveidosim 3D datormodeli. Šajā gadījumā modelēšana ir kā atsevišķs pakalpojums pirms 3D printēšanas, tāpēc ka gala cenu 3D printēšanai varēs izrēķinat tikai tad, kad būs gatavs 3D datormodelis. Veicam tikai tehnisko 3D modelēšanu par 25 eur/h. Varat modelēt arī citur, bet printēt pie mums. 


Ar ko mēs printējam un kādas ir limitācijas?

Printējam ar Zortrax M200 Plus un Zortrax Inkspire printeri - LPD un UV LCD tehnoloģijā. Tehnoloģiju izvēlamies pēc situācijas, bet jāzina, ka ir detaļu gabarītu ierobežojumi. Printējam detaļas, kas nav lielākas par 200x200x180 mm. Reizēm modeļa formas ģeometrija var uzlikt noteiktus printēšanas ierobežojumus, kā arī jāapzinās, ka 3D printētas detaļas pēc noteiktām īpašībām nav vienādas ar lietām detaļām. Printēšanā izmantojam dažādus materiālus, piem., neilonu (arī ar karbona šķiedru), ABS tipa materiālus, PETG, fotopolimērus utt., tādēļ mēs sniegsim rekomendāciju optimālam risinājumam. 


Kad 3D printēšana ir un kad nav izdevīga?

Jāsaprot, ka 3D printēšanas tehnoloģija nav un nekad nebūs konkurents masveida ražošanas tehnoloģijām, piem., tādām kā liešana, kur vienības izmaksas ir 10 un 100 reižu mazākas. Tas nozīmē, ka jebkas, kas ir izgatavots un atrodams masveida ražošanas tirgū, būs daudzas reizes lētāks. 3D printēšanas galvenās nišas ir prototipēšana; unikālu, nenopērkamu veikalā un individuālu produktu radīšana; mazsērijas ražošana; 3D datormodelēšanas vai 3D printēšanas apmācības skolā; hobijam; medicīna un līdzīgās disciplīnas, kur katrs objekts ir unikāls.  


Vai izprintētām detaļām var veikt pēcapstrādi?

Jā, detaļas var pakļaut jebkādai mehāniskai apstrādei, gruntēt, krāsot, līmēt utt.


Kādēļ izvēlēties mūsu pakalpojumus un produkciju?

Tāpēc ka mēs ar pilnu atbildības sajūtu veicam savu darbu, kas mums ļoti patīk! Mūsu daudzu gadu pieredze ļauj mums veiksmīgi piedāvāt labākos risinājumus un labi saprasties ar klientiem. Mūsu galvenais moto vienmēr bija kvalitāte, nevis kvantitāte vai pašas zemākās cenas piedāvājums tirgū, tāpēc mūsu galvenie klienti un sadarbības partneri ir kvalitātes un individuālās pieejas cienītāji. Tie ir uzņēmēji, privātpersonas, skolas un dažādas organizācijas. Pie tam mēs vienmēr ievērojam konfidencialitāti un glabājam klienta noslēpumu. 


Atpakaļ