Grozs

3D PRINTERU TEHNOLOĢIJAS

3D PRINTERU TEHNOLOĢIJAS

Populārākās 3D printeru tehnoloģijas, kuras mēs piedāvājam: 


1. Materiāla ekstrūzija:

    1.1. FFF / FFT / FDM / LPD - materiāls tiek kausēts caur uzgali un pa slānim likts viens uz otra. Šī ir klasiskā un lētākā tehnoloģija, kuras potenciāls tiek izmantots gandrīz pilnā mērā. Ērti lietot mājas apstākļos, nav nepieciešamas īpašas zināšanas vai iemaņas, plaša spektra pielietojumam. 

3D printeri: Zortrax M200 Plus, M300 Plus, Flashforge Adventurer 3 u.c.
    1.2. LPD Plus - materiāls tiek kausēts caur diviem uzgaļiem un pa slānim likts viens uz otra, pie tam viens var būt detaļas materiāls, bet otrs ūdenī izšķīdināms atbalsta materiāls. Šī ir uzlabotā klasiskā tehnoloģija, kas atvieglo atbalsta struktūru noņemšanu sarežģītākām detaļām. Ērti lietot mājas apstākļos, nav nepieciešamas īpašas zināšanas vai iemaņas, plaša spektra pielietojumam. 

3D printeri: Zortrax M300 Dual 
2. Fotopolimerizācija:

    2.1. UV LCD -  šķidru materiālu cietina ultravioletā gaisma no UV LCD displeja projekcijas. Šī ir jauna tehnoloģija par samērā zemu cenu, kas ļauj printēt ļoti smalkus objektus vai arī objektus ar augstu detalizāciju. Tādu 3D printeri lietot ir nedaudz grūtāk, nepieciešamas nelielas iemaņas, kā arī sagatavotāka darba vide. 

3D printeri: Zortrax Inkspire u.c.   

     2.2. DLP  - šķidru materiālu cietina ultravioletā gaisma no UV projektora projekcijas. Šī ir klasiskā profesionālā līmeņa tehnoloģija, kas ļauj printēt ļoti smalkus objektus vai arī objektus ar augstu detalizāciju un nepārspējamu precizitāti. Izmanto profesionāļi medicīnā, juvelierijā u.c., tādi printeri ir laika pārbaudīti un kalpo industriālā līmenī. 

3D printeri: Flashforge Hunter u.c.FDM materiālu salīdzināšanas tabula atrodama šeit.

Atpakaļ