Grozs

Pakalpojumi

3D PRINTĒŠANA UN 3D MODELĒŠANA
Vai mēs sniedzam 3D printēšanas pakalpojumu?  Jā, pie mums var izprintēt dažādas plastmasas detaļas. Pieteikums rakstāms brīvā formā epastā vai arī caur mūsu kontakta formu. Kas nepieciešams, lai izmantotu mūsu 3D printēšanas pakalpojumu? 1. Jums ir gatavs 3D datormodelis .STL vai .OBJ formātā, kuru atsūtāt mums uz epastu ar īsu aprakstu par vēlamo rezultātu, kā ekspluatēs detaļu utt. Idejas 3D datormodeļiem var smelties arī d..
lasīt tālāk
LĀZERA GRIEŠANA UN GRAVĒŠANA
Piedāvājam mazgabarīta CO2 lāzera griešanu un gravēšanu. Rekomendējam izmantot mūsu materiālu, pašlaik pieejamas dažādu krāsu akrila loksnes 3 mm biezumā.  Darba laukums platumā un garumā ir 30 x 21 cm, bet maksimālais dziļums 4,5 cm. Šie ir arī maksimālie loksnes gabarīti. Griešana: koks, akrils, papīrs, gumija u.c. 3-5 mm biezumā. Gravēšana: koks, akrils, gumija un citi materiāli. Failus griešanai pieņemam vektora formā..
lasīt tālāk
3D PRINTERU TEHNOLOĢIJAS
Populārākās 3D printeru tehnoloģijas, kuras mēs piedāvājam: 1. Materiāla ekstrūzija:    1.1. FFF / FFT / FDM / LPD - materiāls tiek kausēts caur uzgali un pa slānim likts viens uz otra. Šī ir klasiskā un lētākā tehnoloģija, kuras potenciāls tiek izmantots gandrīz pilnā mērā. Ērti lietot mājas apstākļos, nav nepieciešamas īpašas zināšanas vai iemaņas, plaša spektra pielietojumam. 3D printeri: Zortrax M200 Plus, M300 Plus, ..
lasīt tālāk