Grozs

Noteikumi

1. Piemērošanas joma

Piemērojami ir vienīgi mūsu Noteikumi. Mēs neatzīstam noteikumus, kas ir pretrunā ar mūsu Noteikumiem, ja vien mēs skaidri tiem neesam piekrituši rakstiskā formā.

2. Līguma noslēgšana

Līgums netiek noslēgts ar automātisko e-pasta ziņojumu, kurā tiek apstiprināta pasūtījuma pieņemšana. Līgums tiek noslēgts, kad Jūs veicat rēķina apmaksu, izņemot citus gadījumus ar rakstisku vienošanos, t.sk. par citiem apmaksas noteikumiem. 

Lai arī mēs cenšamies  samazināt piegādes termiņu kavējumus un izslēgt piegādes neiespējamību, mēs to nevaram izslēgt pilnībā. Gadījumā, ja mēs nespējam piegādāt preci, tad mēs veicam pilnu naudas summas atgriešanu. 

3. Piegādes maksa

Piegādes maksa ir atkarīga no iepakojumu daudzuma un svara, kā arī no galamērķa adreses. Ja Jūs pievienojat preces savam iepirkumu grozam un ievadāt savu adresi, Jums tiks uzrādīta precīza piegādes maksa pirms Jūs pabeidzat pasūtījumu.

Piegāde ārpus Latvijas tiek izskatīta individuāli.

4. Cenas

Cenas mājaslapā ir norādītas ar un bez PVN, veicot pirkumu Jūs redzēsiet gala cenu ar PVN un piegādi, ja tāda ir izvēlēta. 

5. Maksājuma termiņš

Maksājuma termiņš nav stingri definēts. Pēc jebkura pasūtījuma saņemšanas mēs automātiski rezervējam doto preci, tomēr gadījumā, ja maksājums netika veikts operatīvi (pāris dienu laikā), un ja nebija citas mutiskas vai rakstiskas vienošanās, mēs varam šādu preci noņemt no rezervējuma statusa un pārdot citiem. 

6. Maksājums

Jūs varat izmantot sekojošus maksāšanas veidus:

- Bankas pārskaitījums

- Norēķināties mūsu veikalā, t.sk. ar karti;

7. Īpašumtiesības

Prece nonāk pircēja īpašumā līdz ar pavadzīmes parakstīšanas brīdi. 

Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu

Jums ir tiesības attiekties no šī līguma 14 dienu laikā, nenorādot konkrētu iemeslu. Atteikuma periods beidzas pēc 14 dienām no brīža, kad ir parakstīta pavadzīme.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums mūs ir jāinformē rakstiskā veidā vai emailā par savu lēmumu atteikties no šī līguma skaidri saprotamā paziņojumā.

Atteikuma sekas

Jā Jūs atsakaties no šī līguma, mēs Jums atgriezīsim Jūsu maksājumu, izņemot piegādes izmaksas, tad kad būsim saņēmuši preci atpakaļ bez jebkādām bojājuma un nolietojuma pazīmēm. Ja tiek konstatēts, ka precei ir noticis vērtības samazinājums, tad mēs varam ieturēt noteiktu līdzekļu summu, kas būs nepieciešama preces vērtības atjaunošanai. 

8. Sūdzības/Bojājumi transportēšanas laikā

Ja uz iepakojuma pēc piegādes ir redzamas bojājumu pazīmes, no šādas piegādes ir jāatsakās un par to ir jāinformē piegādātājs (lūdzu, piefiksējiet piegādātāja nosaukumu) vai piegādes saturs un preču stāvoklis ir jānovērtē piegādātāja klātbūtnē. Jebkurā gadījumā mēs Jūs lūdzam dokumentēt jebkādus bojājumus bojājumu protokolā un nekavējoties sazināties ar mums. 

Ja Jūs konstatējat, ka preces ir bojātas, pēc iepakojuma atvēršanas, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums, lai mēs varētu risināt šo problēmu.

9. Garantija

Mūsu sniegtais garantijas periods ir viens gads attiecībā uz 3D printeriem; uz printēšanas materiāliem un rezerves vai ātri nolietojamām detaļām garantija netiek sniegta. Pirms preces iegādes varat pie mums noprecizēt, vai dotai precei tiek sniegta garantija. 

​Remonta nepieciešamības gadījumā lūdzam sazināties ar mums.

10. Atbildība, autortiesības un datu aizsardzība

10.1. Atbildība par saturu

Mūsu interneta veikala lapas saturs ir veidots ar vislabākajiem nodomiem. Taču mēs negarantējam, ka tas ir pilnīgs, precīzs, bez kļūdām un iekļauj pašu jaunāko informāciju.

10.2. Atbildība par saitēm

Mūsu interneta veikalā ir saites uz trešo pušu mājaslapām. Mēs neuzņemamies atbildību par šo mājaslapu saturu. Uzzinot par jebkādiem likumpārkāpumiem, saite uz attiecīgo mājaslapu tiks nekavējoties izņemta.

10.3. Autortiesības

Nav atļauts kopēt mūsu mājaslapas saturu bez mūsu piekrišanas, www.printe3d.lv mājaslapas saturs ir SIA "TechLab" īpašums. 

10.4. Datu aizsardzība

Ievācot, apstrādājot un izmantojot trešo pušu personas vai cita veida datus, mēs tos aizsargājam ar vislielāko piesardzību un ievērojot mūsu Likumdošanu, kā arī citas saistītās tiesību normas.